Czy reklama Internetowa jest dzisiaj jedynym słusznym rozwiązaniem?

Promocja w gazetach odchodzi do lamusa. Dzieje się to na rzecz prężnie ulepszającej się promocji internetowej. Jej obszerny wybór zapewnia przedsiębiorcom potężne okazje pokazania się wśród potencjalnych klientów. A co z promocją wielkoformatową? Trendy pokazują, że siatki reklamowe, czy banery dużych rozmiarów na ścianach kamienic, jak również na przystankach autobusowych są wciąż ogromnie nośne. Uznaniem mogą się poszczycić też reklamy na bazie światła – świecące szyldy, czy litery 3D. Pochylmy się nad tym zagadnieniem.

Na rynku nie ma wielu twórców reklamy neonowej której bazą są kasetony led. Fakt ten o tyle zaskakuje, że jest to wybitnie intratne zajęcie. Rywalizacja jest nieduża, zapotrzebowanie na nie jest cały czas wysokich lotów, a przychód z takiej reklamy jest na prawdę porządny. Przeszkodą są często: proces technologiczny, materiały, ekwipunek, ale zwłaszcza fachowcy, jakich nie ma multum na rynku.

Zapotrzebowanie na kasetony reklamowe jest rzeczywiście w niemal każdej specjalizacji. Obojętnie, czy prowadzisz salon beauty, pub – czy cukiernię – gdy u bramy do twej inwestycji widnieje oświetlony brand – interesanci z łatwością trafią do Ciebie, ułatwia to też zachować w pamięci brand i miejsce. Ma to wydźwięk szczególnie w miejscach, gdzie rywalizacja jest spora w centrum miasta – fajnie zaprojektowane kasetony podświetlane pozwolą Ci się uwydatnić, dzięki czemu konsumenci łatwiej zwrócą uwagę, niż na konkurencję nieopodal.

Przy selekcjonowaniu odpowiedniej reklamy dla konkretnego biznesu, istotna będzie przede wszystkim cena kasetonów, ale wskazane jest spojrzeć szerzej i popatrzeć na co lepsze patenty i rzetelnie rozważyć materię. Jest to poważny koszt i warto ulokować środki w coś, co ma szansę podobać nam się na długi czas. Nie będzie to skomplikowane do zrobienia. Spośród produktów z całą pewnością wyróżnią się kasetony producenta o dobrej marce i intrygujących projektach.

Istnieje na globie trochę fajnych punktów, gdzie ścianka reklamowa łukowa grają ciekawą atrakcję. Bezspornie takim regionem jest Azja – choćby w Singapurze, czy w Hong Kongu – gdzie centra miast są oświetlone poprzez kasetony podświetlane prawie w każdym zakątku. Śliczny neon znajduje się także na znanym kabarecie w Paryżu. Lokalnie – miejscem godnym odwiedzenia jest miasto Wrocław, gdzie w zakamarku w pobliżu starego miasta, zebrane są na jednym budynku funkcjonujące niegdyś napisy świetlne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *